Przejdź do treści

O NAS

Cześć

Jestem Klaudia i od 2020 roku z powodzeniem prowadzę salon kosmetyczny Project Lady w Tomaszowie Mazowieckim. Wcześniej pracowałam w zupełnie innej branży, natomiast za namową Kuby, mojego męża, otworzyłam własny salon. To dzięki jego wsparciu i mojemu uporowi jestem w tym, a nie innym miejscu.

Nigdy nie bazowałam na produktach jednej firmy. Uważam, że w każdej znajdziemy coś, co będzie odpowiadało naszym indywidualnym preferencjom. Ja i mój zespół pracujemy na co dzień na różnorodnych, wyselekcjonowanych produktach i dotychczas brakowało nam sklepu, w którym moglibyśmy złożyć zamówienie na wszystkie niezbędne dla nas produkty wielu marek, z których korzystamy. Dodatkowo chcieliśmy wspólnie z Kubą tworzyć miejsce, w którym moglibyśmy się oboje realizować i nadal wzajemnie wspierać. Tak zaczął powstawać nasz pomysł na sklep internetowy. Sklep, który ma być dla Was od nas! 

Klaudia i Kuba właściciele marki beautyka sklepu internetowego
Klaudia i Kuba, właściciele Beautyka sklep internetowy

Naszym celem jest zgromadzenie jak największej bazy produktów do stylizacji paznokci, brwi i rzęs.

Rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego jesteśmy otwarci na Wasze propozycje dotyczące nowości i zmian. Chcemy tworzyć inspirującą i przyjazną społeczność, w której będziemy dzielić się naszym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

Klaudia i Kuba

Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy właścicielami sklepu internetowego beautyka.pl

Poznaj nasze nowości

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj powitalny
kod promocyjny dający 5% rabatu.

Twoje dane są bezpieczne i przetwarzamy je zgodnie z naszą Polityką prywatności. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. 

Zarejestruj się i bądź na bieżąco z nowościami i okazjami na Beautyka.

Co zyskujesz?

Rabat 5%.

Najnowsze promocje.

Ekscytujące nowości.

Wishlist 0
Continue Shopping